Korzyści

Taga pozwoli Tobie i Twojemu dziecku przemieszczać się dalej niż przy wykorzystaniu zwykłej spacerówki, dając o wiele więcej radości i zabawy. Jest niezastąpiona, mobilna w każdych warunkach, o wiele wygodniejsza niż rower, a przede wszystkim bezpieczna dla Twojego dziecka. Korzystanie z Tagi jest ekonomiczne, przyjazne środowisku i niezastąpione dla Twojego samopoczucia i kondycji.

Taga to dwa w jednym – mobilność i unikalne emocje, towarzyszące bliskim kontaktom z Twoim dzieckiem. Taga to także bezpieczeństwo - pozwala widzieć Ci dziecko w trakcie jazdy i bez przeszkód komunikować się z nim. Podróżuj z Tagą i odkrywaj swoje miasto na nowo, a każdą wycieczkę zamień w radośnie dzielony z dzieckiem czas.

NIEUSTANNIE W RUCHU:
Mobilność bez przeszkód – na ulicy, w metrze czy galerii. Zawsze razem. Odkrywajcie miasto bez przeszkód, nawet w najbardziej uczęszczanych miejscach.

WYGODA:
Łatwa i intuicyjna obsługa. Zmiana roweru w spacerówkę zajmuje tylko 20 sekund.

MOŻLIWOŚCI:
Różnorodne akcesoria i opcje. Wybierasz i instalujesz wszystko, co jest Ci potrzebne. Różnorodne fotele, daszki, osłony słoneczne i przeciwdeszczowe. Już wkrótce dostępne także: fotele lub drewniane kosze do jazdy dla dwójki dzieci, adapter do fotela samochodowego dla niemowląt, ochraniacze na nóżki, kosze na zakupy.

ZDROWIE I STYL:
Modna i zdrowa metoda podróżowania. Kształtuje sylwetkę i ułatwia powrót do doskonałej kondycji.
Zmienia codzienną podróż w atrakcyjną przygodę - edukacyjną i przyjemną przejażdżkę na świeżym powietrzu. Pozwala Twojemu dziecku obserwować otaczający go świat - zawsze bezpiecznie, zawsze wygodnie, zawsze razem.

EKOLOGIA:
Taga jako alternatywa dla samochodu nie zanieczyszcza środowiska. Pozwala rodzicom i dzieciom pokonywać długie dystanse w mieście i poza nim, dbając o otaczającą nas przyrodę.